Etikety na víno

 

Etiketa - tvář vína

Kvalitně zpracovaná etiketa je u láhve vína stejně důležitá jako její obsah. Plní jednak funkci informační – podává nám informace o víně, jeho chuti, oblasti, ze které pochází, ale také funkci vizuální, kde kvalitní grafické zpracování dokáže významně ovlivnit jak se bude dané víno prodávat. Stejná filosofie platí i u dárkového vína, kde zajímavá a vkusná etiketa může v mnoha případech pozitivně ovlivnit pohled obdarovaného na vás a vaši značku.

Na základě našich zkušeností doporučujeme zákazníkovi vždy nejprve pečlivě zvážit, zda-li vytvářet vlastní etiketu, či ponechat originál. 

Pokud vám jde spíše o hodnotný a originální dárek doporučujeme kvalitní víno s původní etiketou pouze doplnit o vaší značku formou visačky nebo dárkového obalu s potiskem.

Naopak v případech, kdy je dárek zaměřen spíše na propagaci značky nebo image firmy je vlastní etiketa ideálním způsobem k dosažení cíle.

Pokud si nejste jisti, který ze způsobů je pro vás ten vhodnější, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. 

V případě, že se rozhodnete pro vlastní etiketu, připravíme na základě vašich podkladů a požadavků etiketu, která bude jednak splňovat všechny zákonem dané předpoklady „tichého vína“ ,ale také bude v souladu s vaší firemní image a s požadavky na úspěšnou propagaci značky.